Sobota, 18 lipca 202618/07/2026

Tragiczny wypadek w Dąbrowie Biskupiej. Nie żyje 4-letnie dziecko

Na drodze wojewódzkiej nr 252 w Dąbrowie Biskupiej w woj. kujawako-pomorskim doszło do tragicznego w skutkach zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia śmierć poniosło 4-letnie dziecko, a jego matka trafiła do szpitala.

Inowrocławska policja pod nadzorem prokuratury prowadzi czynności mające na celu ustalenie przyczyn oraz dokładnych okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj wieczorem w Dąbrowie Biskupiej. Około godziny 19:20 na drodze wojewódzkiej numer 252 zderzyły się dwa pojazdy osobowe – BMW oraz ford.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń służb, BMW kierował 36-letni mężczyzna, natomiast fordem podróżowała 30-letnia kobieta z kilkuletnim dzieckiem. W wyniku silnego uderzenia dziecko odniosło poważne obrażenia. Pomimo podjętej przez ratowników reanimacji, jego życia nie udało się uratować. Kobieta, kierująca fordem, z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin pracowali policjanci, strażacy oraz prokurator. Droga wojewódzka nr 252 była całkowicie zablokowana, a ruch kierowano na wyznaczone objazdy. Mundurowi wykonywali czynności procesowe, zabezpieczając ślady oraz dokumentując przebieg zdarzenia.

Jak poinformowała asp. szt. Izabella Drobniecka, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu, wszystkie działania służb mają na celu szczegółowe wyjaśnienie przebiegu tragicznego zdarzenia.

(fot. KPP Inowrocław, źródło KPP Inowrocław)

Komentarze wyłączone