Pułtusk: BMW dachowało w rowie po niebezpiecznym manewrze. Omal nie doszło do zderzenia z radiowozem 13:17 13-02-2026
Po godzinie 15:00 na terenie Pułtuska doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego oraz policyjnego radiowozu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 28-letni kierowca pojazdu marki BMW stracił panowanie nad autem, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu, niemal doprowadzając do czołowego zderzenia z nadjeżdżającym radiowozem.
Aby uniknąć bezpośredniego zderzenia, funkcjonariusze zmuszeni byli podjąć manewr obronny i zjechać na chodnik. Po wykonaniu niekontrolowanego manewru pojazd kierowany przez 28-latka zjechał z drogi, a następnie dachował w przydrożnym rowie.
Policjanci natychmiast przystąpili do udzielania pomocy rannemu mężczyźnie. W trakcie interwencji od kierującego wyczuwalna była silna woń alkoholu. Został on przetransportowany do szpitala, gdzie pobrano mu krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.
Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierowcy. Dalsze czynności w sprawie prowadzone będą przez sąd.

(fot. Policja Mazowiecka, źródło Policja Mazowiecka)






bananek się zestresował