Śródmiejscy policjanci zatrzymali dwóch obywateli Rumunii podejrzanych o usiłowanie oszustwa na szkodę 88-letniej kobiety. Mężczyźni mieli najpierw wzbudzić zaufanie seniorki, a następnie zażądać od niej 20 tysięcy złotych za przekazane garnki i sztućce.