Wtorek, 23 czerwca 202623/06/2026

Tragedia w Dąbiu Kujawskim. Nie żyją kobieta i 13-letnia dziewczynka

Dwie osoby zginęły w tragicznym wypadku drogowym, do którego doszło dziś po godzinie 13:00 w Dąbiu Kujawskim. Samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu śmierć poniosły 40-letnia kierująca oraz 13-letnia pasażerka.

Do tragicznego zdarzenia doszło dziś po godzinie 13:00 w miejscowości Dąbie Kujawskie. Ze wstępnych informacji wynika, że samochód osobowy uderzył w drzewo. Niestety, skutki wypadku okazały się tragiczne.

Śmierć na miejscu poniosły dwie osoby podróżujące pojazdem: 40-letnia kobieta kierująca samochodem oraz 13-letnia pasażerka. Pomimo podjętych działań nie udało się uratować ich życia.

Na miejscu pracowali policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Śledczy będą ustalać m.in. przebieg wypadku oraz przyczyny, które doprowadziły do uderzenia pojazdu w drzewo.

To kolejne tragiczne zdarzenie drogowe, które przypomina, jak ważna jest ostrożność za kierownicą. Chwila nieuwagi, niedostosowanie prędkości do warunków lub błąd na drodze mogą doprowadzić do dramatycznych konsekwencji.

Policja apeluje do kierowców o rozwagę, zachowanie koncentracji oraz dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

(fot. KMP we Włocławku, źródło KMP we Włocławku)