Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024

Morderstwo w lubelskiem. Ofiara miała odcięte stopy

W czwartek w miejscowości Wierzchowiska Pierwsze woj. lubelskie, ujawnione zostały zwłoki mężczyzny. Ciało znajdowało się na skraju lasu. Od razu powiadomiona została policja.

Wstępne oględziny zwłok wskazywały, że ofiara nie zmarła w sposób naturalny. Sprawca, najprawdopodobniej przez długi czas brutalnie znęcał się nad ofiarą m. in. odcinając jej stopy. Policjanci pod nadzorem prokuratora do późnych godzin nocnych prowadzili na miejscu czynności. Kolejne odbywały się w dniu dzisiejszym.

Jak poinformował prokurator Artur Szykuła z Prokuratury Okręgowej w Zamościu, ofiarą zabójstwa jest 36-letni mężczyzna mieszkaniec powiatu janowskiego. Do sprawy zatrzymane zostały trzy osoby, które są obecnie przesłuchiwane. Trwają też intensywne czynności mające na celu ustalenie wszystkich dokładnych okoliczności zabójstwa.

(fot. info112.pl)

Jeden komentarz

  1. Robil dawno Lewe zolte papiery bo go z policji wy***i,szumowina,ku*** a teraz morderca,Modle sie zeby trafil za kraty a tam juz kwestia czasu,na takiego To splunac nie warto.Reszta To samo,wielka dama patologiczna I jeszcze jeden wspolmorderca-gnijcie zywcem,niech was pieklo pochlonie!!