Sobota, 15 czerwca 202415/06/2024

Grożąc nożem i miotaczem gazu, sterroryzowali pracownika lombardu. Policja szuka sprawców napadu [zdjęcia, wideo]

Policjanci z Katowic poszukują sprawców napadu na lombard. Dwaj mężczyźni, grożąc nożem i miotaczem gazu, sterroryzowali pracownika lombardu, żądając wydania pieniędzy oraz zastawionych przedmiotów. Po kradzieży napastnicy uciekli.

Policja opublikowała dziś nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały sprawców oraz całe zdarzenie, do którego doszło w dniu 19 czerwca 2019 roku około godziny 12:40. Do jednego z lombardów w Katowicach weszło dwóch zamaskowanych mężczyzn. Sprawcy, grożąc użyciem noża i miotacza gazu sterroryzowali pracownika lombardu, żądając wydania pieniędzy oraz zastawionych przedmiotów. Po zabraniu pieniędzy oraz zastawionej biżuterii i zegarków sprawcy uciekli. W chwili zdarzenia w lombardzie był jedynie pracownik lombardu, który nie odniósł obrażeń.

Wszystkie osoby posiadające informacje na temat napadu lub przestępców, których wizerunki zarejestrowały kamery, prosimy o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 32 200 20 00 w godzinach od 8.00 do 15.00, 32 200 25 55 całodobowo lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Na informacje czekamy także pod adresem e-mail: [email protected] lub [email protected].

(fot.,wideo. Policja Śląska)

Komentarze wyłączone