Niedziela, 26 maja 202426/05/2024

Dramatyczny wypadek w Rudzie Malenieckiej. Nie żyje kobieta i 9-letnie dziecko [zdjęcia]

Dwie osoby zginęły wypadku na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Ruda Maleniecka (woj. świętokrzyskie). Droga jest całkowicie zablokowana.

Dzisiaj w nocy po godz. 2, na odcinku rogi krajowej nr 74 Piotrków Trybunalski – Kielce, w miejscowości Ruda Maleniecka, doszło do zderzenia samochodu osobowego z pojazdem ciężarowym. Policjanci wstępnie ustalili, że kierowca ciężarówki nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu osobowemu autu marki Kia, którym od Kielc w kierunku Łodzi jechała czteroosobowa rodzina z powiatu łańcuckiego (rodzice i dwoje dzieci).

W wyniku zdarzenia dwie osoby podróżujące kią zostały zakleszczone w pojeździe. Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu hydraulicznego, aby wydobyć poszkodowanych z rozbitego auta. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniosła 33-letnia kobieta i jej 9-letni syn. 33-letni kierowca i 5-letnie dziecko trafili do szpitala.

Krajowa trasa numer 74 jest całkowicie zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy. Jak informują drogowcy, utrudnienia mogą potrwać do godziny 11.

(fot. OSP Ruda Maleniecka)


Komentarze wyłączone