Piątek, 02 grudnia 202202/12/2022

Zwłoki mężczyzny w centrum miasta. Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości (foto)

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w centrum Gdyni.

Policjanci z Komisariatu w Gdyni Śródmieściu prowadzą czynności w sprawie identyfikacji zwłok mężczyzny. Mężczyznę znaleziono w październiku 2020 roku w centrum Gdyni. Niestety nie miał przy sobie żadnych dokumentów.

Mężczyzna około 30-40 lat, wzrost około 175 cm, smukła budowa ciała, twarz podłużna, czoło wystające wysokie, włosy ciemno-brązowe, mały, wąski nos, przylegające uszy, stan odżywienia niedostateczny, rasa biała, brak uzębienia. Miał na sobie zimową kurtkę koloru czarnego, sportową bluzę z kapturem koloru szarego, bordowo-granatowy sweter, granatowa koszulka, granatowe spodnie jeansowe, szare skarpetki, buty sportowe.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszyscy, którzy rozpoznają osobę lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni Śródmieściu pod nr tel. 47-74-21-170 (Naczelnik Wydziału Kryminalnego) lub 47-74-21-155 (dyżurny komisariatu).

(fot. KMP Gdynia, źródło KMP Gdynia)

Komentarze wyłączone