Wtorek, 11 maja 202111/05/2021

Zapatrzona w telefon nie widziała nadjeżdżającego tramwaju [wideo]

Do sieci trafiło wstrząsające nagranie, na którym widać młodą dziewczynę zapatrzoną w swój telefon, która idzie w kierunku torów tramwajowych. Tylko dzięki zdecydowanej reakcji motorniczego nie doszło do tragedii.

„Smartfon zombi na torach – dziecko, które szło ku śmierci” – tak zatytułowane jest nagranie wideo opublikowane przez motorniczego tramwaju ze Szczecina. Jak wyjaśnia autor, wideo opublikował w sieci ku przestrodze dla innych pieszych.

Do zdarzenia doszło w sobotę w Szczecinie. Na nagraniu widać jak w kierunku torów tramwajowych zbliża się dziewczyna. Nastolatka jest tak zapatrzona w swój telefon, że nawet nie zdaje sobie sprawy, że zbliża się do pasów i idzie wprost pod nadjeżdżający tramwaj.

Tylko dzięki zdecydowanej reakcji motorniczego, który ostrzegł pieszą sygnałem dźwiękowym udało się uniknąć tragedii. Od pojazdu nastolatkę dzieliły tylko centymetry.

(fot. screen, wideo YT Uwaga! Tramwaj!)

1 komentarz

  1. Głupie pis.dy włażące praktycznie pod koła na przejściu z ryjem w telefonie to standard.Kiedy w końcu ktoś zmieni te durne przepisy??!!!