Wtorek, 11 maja 202111/05/2021

Motocyklista potrącił dwie kobiety i odjechał. Sprawcy szuka policja

Policjanci poszukują motocyklisty, który w sobotę, w Starej Wsi w woj. podkarpackim, potrącił dwie piesze i oddalił się z miejsca zdarzenia. Motocykl, którym poruszał się sprawca, to najprawdopodobniej yamaha fazer, koloru bordowego z przednim reflektorem w kształcie kwadratu. Wszystkie osoby mające wiedzę na temat przedmiotowego zdarzenia, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policja w Brzozowie.

W sobotę około godz. 19 w miejscowości Stara Wieś. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że motocyklista jadący w kierunku Sanoka, potrącił dwie piesze i odjechał z miejsca zdarzenia. Kobiety w wieku 68 i 70 lat z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.

Z relacji świadków wynika, że motocyklista w chwili zdarzenia przewoził pasażera, najprawdopodobniej była to kobieta. Niestety kierującego nie udało się zatrzymać. Policjanci prowadzą czynności w tej sprawie. Motocykl, którym poruszał się sprawca, to najprawdopodobniej Yamaha Fazer, koloru bordowego – przedni reflektor miał w kształcie kwadratu.

Wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat przedmiotowego zdarzenia lub były jego świadkami, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie przy ul. Witosa 9, nr  tel. 13 43 08 330 lub dyżurnym 13 43 08 310 lub 510 997 303.

(fot. info112.pl)

Komentarze wyłączone