Piątek, 12 lipca 202412/07/2024

Tragiczny pożar domu jednorodzinnego. Jedna osoba nie żyje, a jedna w ciężkim stanie [zdjęcia]

Wczoraj w Łutowcu na Śląsku doszło do tragicznego w skutkach pożaru domu jednorodzinnego, w wynik którego jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, a druga w ciężkim stanie została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala.

Około godziny 12.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie został powiadomiony o pożarze w budynku w Łutowcu w gminie Niegowa. Na miejsce natychmiast skierowano wszystkie służby. W trakcie gaszenia pożaru w mieszkaniu odnaleziono nieprzytomnego 63-latka, który śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala. Wewnątrz mieszkania z którego wydobywał się ogień, odnaleziono ludzkie zwłoki.

Teraz śledczy ustalają tożsamość ofiary. Obecny na miejscu prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok, która określi dokładną przyczynę śmierci. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny. Śledczy szczegółowo badają teraz przyczyny i okoliczności,tego tragicznego zdarzenia.

(fot. Policja Śląska)

Komentarze wyłączone