Czwartek, 18 lipca 202418/07/2024

Pod wpływem alkoholu i narkotyków opiekowała się 3-letnim synem [foto]

Policjanci zatrzymali 35-letnią mieszkankę Kościerzyny, która będąc pod wpływem narkotyków i alkoholu opiekowała się swoim 3-letnim synem. Teraz grozi jej do 8 lat pozbawienia wolności.

W minioną niedzielę funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o tym, że nietrzeźwa i będąca pod wpływem narkotyków 35-letnia kobieta sprawuje opiekę nad swoim 3-letnim synem. Na miejsce skierowano patrol.

Policjanci, którzy przybyli pod wskazany adres zastali w mieszkaniu nietrzeźwą kobietę oraz jej synka. Jak się okazało 35-latka w wydychanym powietrzu miała ponad 0,5 promila alkoholu, ponadto była pod wpływem narkotyków. W mieszkaniu pod stolikiem kawowym, policjanci znaleźli ponad 50 gramów amfetaminy. 35-latka została zatrzymana i doprowadzona do policyjnego aresztu. Chłopiec został przekazany pod opiekę rodziny.

Kobieta usłyszała zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu swojego dziecka. 35-latka dwa najbliższe miesiące spędzi w areszcie. Grozi jej od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Pomorska, źródło Policja Pomorska)

Jeden komentarz

  1. A gdzie był tatuś,pewnie nn:-).Typowa karyna z brajankiem,patola 500+