Czwartek, 26 maja 202226/05/2022

Z rozbitym szkłem w rękach zaatakowała policjantów. Dwie osoby zatrzymane [foto]

Kobieta z rozbitym szkłem w rękach zaatakowała policjantów i groziła im pozbawieniem życia. Chwilę wcześniej funkcjonariusze musieli obezwładnić agresywnego mężczyznę, który z pięściami i psem rzucili się na funkcjonariuszy.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze między sąsiadami na ul. Krzywoustego w Gorzowie Wlkp. Po przyjeździe na miejsce jeden z uczestników awantury zaczął grozić policjantom, a po chwili rzucił się na nich z pięściami jednak został skutecznie obezwładniony. W stronę policjantów ruszył także pies, ale i z nim poradzili sobie funkcjonariusze.

Patrol musiał jeszcze zmierzyć się z agresywną kobietą, która szarpała funkcjonariusza, a w pewnym momencie chwyciła sporych rozmiarów rozbite szkło i zaatakowała policjantów grożąc pozbawieniem życia.

Napastnicy zostali zatrzymani przez policjantów. Jak się okazało oboje byli pijani. 55-latka miała w swoim organizmie niemal 2,5 promila alkoholu, a 49-latek prawie 1,5 promila. Oboje trafili do gorzowskiej komendy. Podejrzani usłyszą zarzuty za czynną napaść na interweniujących policjantów.

(fot. Policja Lubuska, źródło Policja Lubuska)

Komentarze wyłączone