Czwartek, 18 lipca 202418/07/2024

Koszmarny wypadek pod Nową Solą. Nie żyją dwie kobiety, sprawca pijany [zdjęcia]

W poniedziałek nad ranem, na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich nr numer 333 oraz 283, na wysokości miejscowości Rejów w woj. lubuskim doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem trzech pojazdów. Nie żyją dwie osoby.

Jak wynika ze wstępnych informacji, 44-letni kierujący samochodem osobowym marki Opel Vectra, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z ciężarówką, która w wyniku zderzenia zjechała na przeciwległy pas ruchu i tam zderzyła się z prawidłowo jadącym oplem corsą, którym podróżowały dwie kobiety.

W wyniku zdarzenia kobiety podróżujące corsą zostały zakleszczone we wraku auta. Strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych ewakuowali ranne. Niestety, mimo długiej reanimacji, życia 60-latki nie udało się uratować. Druga ciężko ranna kobieta została przewieziona do szpitala, gdzie mimo wysiłków lekarzy zmarła.

Jak się okazało kierowca opla vectry miał około promil alkoholu w organizmie. Dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora.

(fot. pościgi.pl)


Komentarze wyłączone