Wtorek, 24 maja 202224/05/2022

Tragiczny wypadek pod Kętrzynem. Nie żyje jedna osoba [zdjęcia]

Policjanci wyjaśniają przyczyny tragicznego wypadku, do którego doszło dzisiaj rano w okolicy miejscowości Łęknica w woj. warmińsko-mazurskim. Samochód osobowy uderzył w drzewo. Nie żyje jedna osoba. 

Dzisiaj, po godz. 6.00 oficer dyżurny kętrzyńskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na trasie Łęknica – Srokowo. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 67-letni kierowca citroena nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych i na łuku drogi stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo.

W pojeździe znajdowały się trzy osoby. 58-letni pasażer nie doznał obrażeń, natomiast 81-letnia pasażerka w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala. Kierowca z obrażeniami klatki piersiowej, również trafił do szpitala – był trzeźwy. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń 81-letnia kobieta zmarła.

Na miejscu wypadku policjanci zabezpieczyli ślady i sporządzili niezbędną dokumentację. Na czas wykonywania czynności ruch na drodze został wstrzymany. Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny tego zdarzenia.

(fot. OSP Srokowo)

Komentarze wyłączone