Piątek, 27 maja 202227/05/2022

26-latek wypadł z BMW i został przygnieciony przez auto. Zginął na miejscu [zdjęcia]

Tragiczny w skutkach wypadek wydarzył się 2 maja około godz. 15:50 w pobliżu miejscowości Knorydy na trasie droga Knorydy – Mokre w woj. podlaskim. Samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. Młody mężczyzna zginął na miejscu.

Jak wstępnie ustalono, 26-letni kierujący samochodem marki BMW z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i dachował w rowie.

Podczas zdarzenia młody kierowca wypadł z pojazdu i został przygnieciony przez BMW.

W chwili przybycia zastępów straży pożarnej na miejsce zdarzenia zastano samochód osobowy BMW 318 leżący na dachu w przydrożnym rowie. Pod pojazdem znajdował się nieprzytomny mężczyzna – relacjonują strażacy z PSP w Bielsku Podlaskim.

Strażacy ustabilizowali auto klinami oraz wykonali dostęp do osoby poszkodowanej unosząc pojazd przy użyciu poduszki pneumatycznej. Po ewakuacji nieprzytomnego mężczyzny spod pojazdu został przekazany Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Niestety, 26-latka nie udało się uratować. Lekarz stwierdził jego zgon.

Droga relacji Knorydy – Mokre na czas prowadzenia działań była zablokowana. Okoliczności zdarzenia są ustalane pod nadzorem prokuratora.

(fot. KP PSP w Bielsku Podlaskim)

Komentarze wyłączone