Czwartek, 08 czerwca 202308/06/2023

Mężczyzna zginął pod kołami pociągu. Trwa ustalanie tożsamości ofiary [foto]

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę na torach kolejowych w Nowej Iwicznej w woj. mazowieckim. Mężczyzna został potrącony przez pociąg. Mimo podjętej reanimacji, życia poszkodowanego nie udało się uratować. Policja poszukuje świadków zdarzenia oraz osób mogących pomóc w ustaleniu tożsamości ofiary.

Do wypadku doszło w niedzielę tj. 10 maja br. przed godziną 03.00 na torach kolejowych w Nowej Iwicznej na wysokości ulicy Migdałowej. Pod pociąg towarowy jadący z elektrociepłowni Siekierki wpadł mężczyzna, którego tożsamość do chwili obecnej jest nieustalona. Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego nie wykluczają, że mógł on pochodzić zza naszej wschodniej granicy.

Mężczyzna w wieku 35- 45 lat, szczupłej budowy ciała. W chwili wypadku miał na sobie jasne krótkie spodenki, buty ciemne typu mokasyny, bluzę ciemną z napisem „torghatten nord”, a także szary plecak z Nike z napisem „just do it.”.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w wyjaśnieniu okoliczności tego zdarzenia, oraz w ustaleniu tożsamości ofiary, proszone są o pilny kontakt z wydziałem dochodzeniowo- śledczym policji w Piasecznie. Telefon 47 72 45 211 lub oficer dyżurny KPP w Piasecznie 47 72 45 313. Informacje można także przesyłać mailowo na adres: [email protected]

(fot. KPP Piaseczno, źródło KPP Piaseczno)

Komentarze wyłączone