Niedziela, 19 września 202119/09/2021

Motocyklista bez uprawnień potrącił pieszą i odjechał z miejsca zdarzenia. Ranna kobieta trafiła do szpitala

Do wypadku doszło wczoraj w Międzylesiu w woj. dolnośląskim. Kierujący motocyklem potrącił pieszą i odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanej. Ranna kobieta trafiła do szpitala. 22-latek został zatrzymany po pościgu. Jak się okazało nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Wczoraj około 19.50 w Międzylesiu kierujący motocyklem potrącił przechodzącą przez ulicę kobietę i odjechał z miejsca zdarzenia. Cale zdarzenie widział z okna swojego mieszkania policjant. Funkcjonariusz wybiegł z mieszkania i ruszył w pościg za kierującym. Na sąsiedniej ulicy kierujący motocyklem 22-latek został zatrzymany i przekazany policjantom, którzy zostali wezwani na miejsce zdarzenia. Poszkodowana kobieta z obrażeniami ciała została przez pogotowie ratunkowe zabrana do szpitala.

Mundurowi ustalili, że kierujący poruszał się motocyklem niesprawnym technicznie, bez ubezpieczenia, z tablicami rejestracyjnymi z innego pojazdu. Policjanci ustalają czy 22-latek kierował pojazdem pod działaniem środka odurzającego oraz wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

(fot. info112.pl, źródło Policja Dolnośląska)

Komentarze wyłączone