Piątek, 16 kwietnia 202116/04/2021

Młody kierowca spłonął w rozbitym BMW. Koszmarny wypadek na moście [foto, wideo]

27-letni kierowca samochodu osobowego marki BMW zginął w wypadku, do którego doszło w nocy z wtorku na środę na trasie Braniewo – Frombork w woj. warmińsko-mazurskim. Pojazdu uderzył w konstrukcję mostu i doszczętnie spłonął.

Po godz. 3 w nocy straż pożarna otrzymała zgłoszenie, o pożarze na moście budowanym nad rzeką Bauda, na zamkniętym dla ruchu z powodu remontu odcinku drogi wojewódzkiej nr 504.

Jak wstępnie ustalono, 27-letni kierujący samochodem osobowym z nieznanych przyczyn uderzył w betonową konstrukcję mostu, w wyniku czego pojazd stanął w ogniu. Siła uderzenia była tak duża, że elementy pojazdu zostały rozrzucone w promieniu kilkunastu metrów od wraku.

– Podczas gaszenia pojazdu objętego w całości przez płomienie, strażacy natrafili wewnątrz wraku auta na spalone ciało kierowcy. Obok pojazdu znajdował się również martwy pies – informuje bryg. Ireneusz Ścibiorek oficer prasowy KP PSP w Braniewie.

Ofiarą jest 27-letni mieszkaniec powiatu braniewskiego. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności i przebieg tragicznego w skutkach wypadku.

(fot. wideo PSP w Braniewie, źródło Policja Warińsko-Mazurska)

Komentarze wyłączone