Piątek, 16 kwietnia 202116/04/2021

Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty. Nie żyje 23-latek (foto)

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w piątek 28 sierpnia w miejscowości Gorzędów w woj. łódzkim. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 23-letni motocyklista. Jak się okazało, młody mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania motocyklem.

Policjanci wstępnie ustalili, 37-letni kierujący samochodem ciężarowym marki Renault wykonywał manewr skrętu w prawo na jedną z posesji, zajmując przy tym fragment lewego pasa ruchu. Jadący za nim dwaj motocykliści w wieku 23 i 31 lat zaczęli gwałtownie hamować, w wyniku czego zderzyli się ze sobą.

23-letni kierujący yamahą, mieszkaniec gminy Kamieńsk uderzył w prawy bok samochodu ciężarowego, a 31-letni kierujący hondą zjechał do przydrożnego rowu.

Na skutek wypadku 23-latek poniósł śmierć na miejscu. Starszy z mężczyzn z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Jak się okazało się, że 23-letni mieszkaniec gminy Kamieńsk, który zginął w tym wypadku, nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem. Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustalają policjanci pod nadzorem prokuratury.

(fot. KPP Radomsko)

Komentarze wyłączone