Poniedziałek, 28 listopada 202228/11/2022

Staranował tablice reklamowe i uderzył w latarnię. 21-letni kierowca BMW nie miał uprawnień (wideo)

Młody kierowca BMW jadąc z duża prędkością staranował tablice reklamowe, a następnie uderzył w latarnię. Jak się okazało mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania.

Do zdarzenia doszło na ulicy Brodowskiej w Środzie Wielkopolskiej. Jak ustalili policjanci, kierowca BMW jadąc ulicą Brodowską z nadmierną prędkością, utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne tablice reklamowe, a następnie zatrzymał się na latarni.

W pojeździe oprócz kierowcy było jeszcze dwóch pasażerów. Początkowo poinformowali oni mundurowych, że kierowcą pojazdu był 24-letni mieszkaniec małej miejscowości pod Środą.

Policjanci zespołu do spraw wykroczeń ustalili, że prawda jest zupełnie inna. Jak się okazało, w chwili zdarzenia za kierownicą BMW siedział podający się początkowo za pasażera 21-latek ze Środy Wlkp. Młody mężczyzna chciał uniknąć odpowiedzialności za to, że kierował pojazdem bez uprawnień.

Średzcy mundurowi postawili mu zarzuty za wszystkie wykroczenia jakich się dopuścił i skierowali sprawę do sądu, który podejmie decyzję w sprawie jego kary.

(fot. wideo Policja Wielkopolska, źródło Policja Wielkopolska)

Jeden komentarz

  1. Uprawnień może i nie miał ale genetycznie idealny przedstawiciel gatunku Sebix z BMW…