Piątek, 02 grudnia 202202/12/2022

Amator akcesoriów erotycznych włamał się do sex shopu

Łódzcy policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który w centrum miasta włamał się do sklepu z akcesoriami erotycznymi. Zdesperowany amator miłosnych igraszek próbował skraść uprzednio upatrzone gadżety.

20 września około godziny 13:00, policjanci otrzymali nietypowe zgłoszenie od dyżurnego Miejskiego Stanowiska Kierowania KMP w Łodzi. Z przekazanej informacji wynikało, że mężczyzna został ujęty przez pracowników ochrony podczas próby włamania do sklepu z akcesoriami erotycznymi. Policjanci podjechali pod podany adres, gdzie zastali pracowników firmy ochroniarskiej, którzy przekazali im sprawcę.

Mężczyzna trzymał w pokaleczonych rękach torbę sportową. Oświadczył, że wybił szybę w sklepie i dostał się do jego wnętrza. Z pomieszczeń zabrał upatrzone kilka dni wcześniej akcesoria erotyczne. Oprócz skradzionych przedmiotów 30-latek miał w torbie młotek, który posłużył mu do wybicia szyby w drzwiach sklepu.

Podczas włamania mężczyzna dotkliwie poranił sobie ręce, dlatego też policjanci wezwali na miejsce karetkę pogotowia. Nienotowany dotąd 30-latek trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem, za co grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. pixabay.com)

Komentarze wyłączone