Poniedziałek, 28 listopada 202228/11/2022

Skoda uderzyła w drzewa i dachowała. Dwoje pasażerów poważnie rannych, kierowca uciekł do lasu (zdjęcia)

Dwoje pasażerów samochodu osobowego zostało ciężko rannych i trafiło do szpitala, po tym jak auto, którym podróżowali uderzyło w drzewa i dachowało. Kierowca pojazdu oddalił się z miejsca zdarzenia.

Do wypadku doszło we wtorek 22 września w miejscowości Prusinowiczki w woj. łódzkim. Jak wynika ze wstępnych informacji, kierujący samochodem osobowym marki Skoda, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w kilka drzew, po czym auto dachowało.

– W chwili naszego przyjazdu w rozbitym pojeździe znajdowała się młoda kobieta. Była nieprzytomna. Nieopodal pojazdu, na poboczu znajdował się ranny drugi pasażer samochodu – relacjonują strażacy z OPS Lutomiersk.

Ranną pasażerkę ewakuowano z wraku pojazdu. 21-latka z ciężkimi obrażeniami ciała trafiła do szpitala w Łodzi, zaś 31-letni mężczyzna został przewieziony do szpitala w Pabianicach.

Kierujący pojazdem uciekł z miejsca wypadku w kierunku pobliskiego lasu. W środę został zatrzymany przez policjantów. Obecnie trwają z nim czynności. Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

(fot. OSP Lutomiersk)

Komentarze wyłączone