Poniedziałek, 28 listopada 202228/11/2022

Śmiertelnie potrącił rowerzystę i uciekł z miejsca zdarzenia. Policja szuka sprawcy wypadku (foto)

Policjanci poszukują sprawcy śmiertelnego potrącenia rowerzysty, do którego doszło w miniony piątek w miejscowości Leszczydół Podwielątki w woj. mazowieckim. Kierujący samochodem nie udzielił poszkodowanemu pomocy i uciekł z miejsca zdarzenia. 70-latek zginął na miejscu.

W piątek, 6 listopada około godziny 18.45 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie otrzymał zgłoszenie, że na drodze w miejscowości Leszczydół Podwielątki został potrącony rowerzysta. Na miejscu nie było drugiego uczestnika wypadku.

Policjanci ustalili wstępnie, że kierowca samochodu nie udzielając pomocy potrąconemu mężczyźnie uciekł. 70-letni rowerzysta na skutek poniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu wypadku.

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora przez kilka godzin wykonywali czynności na miejscu wypadku drogowego.

Wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do zatrzymania sprawcy, ustalenia przebiegu i okoliczności zdarzenia, bądź były jego świadkiem prosimy o kontakt z  Komendą Powiatową Policji w Wyszkowie, tel. 47 704 62 50, 47 704 62 00. Czekamy również na Państwa sygnał wysyłając wiadomość e-mail na adres [email protected] 

(fot. KPP Wyszków, źródło KPP Wyszków)

Komentarze wyłączone