Czwartek, 30 marca 202330/03/2023

Samochód uderzył tyłem w drzewo. Nie żyje 15-latka (foto)

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę w pobliżu miejscowości Kopiec na Podlasiu. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Zginęła 15-letnia pasażerka.

28 listopada po godz. 17 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie Białobrzegi – Dębowo niedaleko miejscowości Kopiec. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i tyłem auta uderzył w drzewo.

Samochodem podróżowało dwóch mężczyzn i trzy kobiety. Działania służb ratowniczych polegały na ewakuacji z pojazdu poszkodowanych osób oraz udzieleniu im kwalifikowanej pierwszej pomocy do czasu dojazdu zespołów ratownictwa medycznego. 

W wyniku zdarzenia cztery osoby zostały ranne i trafiły do szpitala. Niestety, mimo wysiłków lekarzy, życia 15-letniej pasażerki volkswagena nie udało się uratować. Nastolatka była uczennicą Zespołu Szkół w Dąbrowie Białostockiej, a także należała do Młodzieżowej Kardy Narodowej Kobiet w Boksie.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia. Kierowca volkswagena był tzreźwy.

(fot. PSP Augustów)

Komentarze wyłączone