Czwartek, 18 sierpnia 202218/08/2022

BMW wypadło z drogi i dachowało. Kierowca i pasażer pijani, żaden z nich nie przyznał się do kierowania pojazdem (zdjęcia)

Dwóch młodych mieszkańców powiatu ostrołęckiego będąc pod wpływem alkoholu wybrało się na ,,przejażdżkę” w okolicach Kobylina. Kierowca BMW w pewnym momencie stracił panowanie nad autem, zjechał do rowu i dachował. Kierowca i pasażer zostali zabrani do szpitala – byli pijani.

W Wigilię, kilka minut przed godziną 3 dyżurny ostrołęckich policjantów otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego w rejonie miejscowości Kobylin.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych kierujący BMW na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i dachował. Ostatecznie auto zatrzymało się w terenie leśnym.

W aucie znajdowało się dwóch mieszkańców naszego powiatu w wieku 22 i 24 lat. Zostali oni zabrani do szpitala – obaj byli nietrzeźwi. Młodszy z mężczyzn miał w swoim organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Z uwagi na sprzeczne wersję, który z nich kierował autem obydwaj właśnie są zatrzymywani i zostaną osadzeni w policyjnym areszcie. 

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z posterunku policji w Goworowie.

(fot. KMP Ostrołęka, źródło KMP Ostrołęka)

Komentarze wyłączone