Środa, 27 stycznia 202127/01/2021

Tragiczny finał poszukiwań. Znaleziono ciało 13-latki (zdjęcia)

Tragicznie zakończyły się trwające od wczoraj poszukiwania 13-latki z Bytomia. W dniu dzisiejszym policja odnalazła jej zwłoki na terenie nieużytków w Piekarach Śląskich. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia.

Policjanci z Piekar Śląskich wspierani przez śledczych z wydziału kryminalnego KWP w Katowicach zakończyli poszukiwania 13- letniej Patrycji.

Nastolatka po raz ostatni była widziana wczoraj w Piekarach Śląskich. Z ustaleń śledczych wynika, że około godziny 18, po kłótni ze znajomym, nastolatka pobiegła w kierunku ul. Bytomskiej w Piekarach Śląskich i od tamtej pory nie wróciła do domu oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

13-latki szukała rodzina, znajomi oraz kilkudziesięciu policjantów z Piekar, Bytomia, Knurowa i KWP. Niestety, jak informuje policja, w środę ciało poszukiwanej znaleziono na terenie nieużytków w Piekarach Śląskich.

W tej chwili trwają czynności pod nadzorem prokuratora. Na miejscu nadal pracują śledczy, którzy zabezpieczają dowody w sprawie, ustalają świadków oraz okoliczności tej tragedii.

(fot. Policja Śląska, źródło Policja Śląska)