Poniedziałek, 12 kwietnia 202112/04/2021

Wyszedł z domu i zaginął. Kto widział 21-latka? (zdjęcia)

Trwają intensywne poszukiwania 21-letniego Witolda z Olsztyna, który zaginął w minioną niedzielę, 17 stycznia. Do chwili obecnej mężczyzna nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

21-letni Witold, mieszkaniec Olsztyna w ubiegłą niedzielę (17.01.2021) wyszedł z domu i do chwili obecnej do niego nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ostatni raz był widziany na ul. Mazowieckiej w Olsztynie. Jest to mężczyzna średniej budowy ciała, mający około 190 cm wzrostu, ciemne krótkie włosy, oczy piwne. W chwili zaginięcia Witold Studniarz ubrany był w czarną kurtę, niebieskie spodnie jeansowe oraz szarą czapkę.

Policjanci apelują o pomoc do osób, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego mężczyzny. Informacje można przekazywać osobiście w najbliższej jednostce policji lub telefonicznie dzwoniąc pod nr tel. 605 549 341 lub 47 73 134 24.

Funkcjonariusze przeczesują trudno dostępny rozległy teren, po którym mógł przemieszczać się młody mężczyzna. W tym celu policjanci wykorzystują specjalistyczny sprzęt m.in. drona z pomocą którego sprawdzają teren poszukiwań. Olsztyńscy policjanci są wspierani przez funkcjonariuszy z Oddziału Prewencji Policji Policji w Olsztynie, żołnierzy 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej wraz z quadami czy strażaków ochotników z Gutkowa wykorzystujących sprzęt do poszukiwań osób w trudno dostępnym terenie. Do działań zostali także włączeni przedstawiciele Regionalnego Centrum Bezpieczeństwa, którzy za pomocą kamer i drona przeszukują pobliski teren. Łącznie w działania poszukiwawcze zaangażowano ponad 80 osób.

(fot. KWP Olsztyn, źródło KWP Olsztyn)

Komentarze wyłączone