Środa, 31 maja 202331/05/2023

Pijany mężczyzna pobił dzieci. Nie żyje 10-letni chłopiec

Rodzinny dramat rozegrał się w nocy w Kozłowie w Małopolsce. 42-letni mężczyzna, będąc pod wpływem alkoholu ciężko pobił dwoje dzieci. 10-latka nie udało się uratować, a 13-latek trafił śmigłowcem LPR do szpitala.

W nocy z soboty na niedzielę służby ratunkowe otrzymały wezwanie dotyczące nieprzytomnych dzieci w jednym z domów jednorodzinnych w Kozłowie w woj. małopolskim. Dzieci zostały brutalnie pobite, przy pomocy metalowej rury przez awanturującego się 42-letniego mężczyznę.

Niestety, mimo pomocy medycznej 10-letni chłopiec zmarł. Ofiarą jest syn sąsiadów 42-latka. Jego własny, 13-letni syn po reanimacji trafił śmigłowcem LPR do szpitala. Podczas awantury ranna została także 35-letnia kobieta, która stanęła w obronie dzieci.

Policjanci zatrzymani pijanego, 42-latka. Mężczyzna próbował targnąć się na swoje życie, jednak powstrzymali go funkcjonariusze – poinformował rzecznik małopolskiej policji mł. insp. Sebastian Gleń.

Okoliczności tej tragedii są ustalane pod nadzorem prokuratora. Po wytrzeźwieniu 42-latka będą z nim prowadzone dalsze czynności. O sprawie powiadomiono także Centrum Zarządzania  Kryzysowego w Miechowie, które na miejsce zdarzenia skierowało psychologa w celu udzielenia stosownej pomocy uczestnikom tego traumatycznego zdarzenia.

(fot. Policja)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone