Sobota, 03 czerwca 202303/06/2023

34-latka w BMW staranowała 5 pojazdów i ścianę domu towarowego (wideo, zdjęcia)

Blisko 3 promile alkoholu w organizmie miała 34-letnia kierująca BMW, która staranowała 5 zaparkowanych pojazdów. Kobieta podróż zakończyła w domu towarowym przy grudziądzkim rynku.

W piątek nad ranem policjanci z Grudziądza otrzymali zgłoszenie o hałasach w okolicy rynku w centrum miasta. Początkowo, po przybyciu na miejsce, policjanci zastali jedynie porzucone BMW. Po dłuższej chwili do interweniujących funkcjonariuszy podeszła kobieta, która oświadczyła, że kierowała tym pojazdem.

Mundurowi skontrolowali stan trzeźwości 34-latki. Badanie alkomatem wykazało blisko 3 promile alkoholu w jej organizmie. W wyniku kolizji uszkodzeniu uległa jedna ze ścian domu towarowego oraz 5 zaparkowanych obok pojazdów.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowaniem kolizji drogowej kobiecie grozi kara ograniczenia wolności lub pobawienia jej do lat 2.

(fot. wideo. KMP Grudziądz, źródło KMP Grudziądz)

Jeden komentarz

  1. Za wszystko będzie musiała zapłacić z własnej kieszeni, i jeszcze dojdą opłaty sądowe, srogi mandat za jazdę pod wpływem alkoholu, długo będzie kleik i basta 🙂