Środa, 06 grudnia 202306/12/2023

Goście nie zdążyli dojeść potraw weselnych. Imprezę przerwała policja

Około 100 osób bawiło się na przyjęciu weselnym zorganizowanym w jednej z restauracji w miejscowości Malanów w woj. wielkopolskim. Huczną imprezę przerwali policjanci.

Jedna z par młodych, mimo obostrzeń związanych z pandemią COVID-19, postanowiła zorganizować swoje wesele, na które zaprosiła około 100 osób. Przed salą bankietową ustawiono dwie ciężarówki z naczepami, które miały zakryć widok na budynek i gości.

Kamuflaż jednak na niewiele się zdał, gdyż około godziny 19 na przyjęciu pojawili się policjanci wraz z pracownikami sanepidu. Funkcjonariusze wylegitymowali wszystkich uczestników wesela i poinformowali o obowiązującym do 18 kwietnia zakazie organizacji tego typu wydarzeń, a następnie nakazali gościom opuścić lokal.

– Część z nich zastosowała się, a spora grupa została jeszcze do godz. 22.45. W tym czasie około 20-30 policjantów patrzyło jak goście weselni jedzą i konsumują napoje alkoholowe – informuje portal ostrow24.tv.

Okoliczności tego zdarzenia są szczegółowo ustalane.

(fot. pixabay.com)

4 komentarze

  1. Będą bawić się jak złapią koronawirusa..oj będą tańczyć i żreć weselne frykasy..oby tylko ci co zachorują przeżyli..u mnie w rodzinie młoda osoba poszła na urodzinki koleżanki i załapała covida,a co dopiero przy takim spędzie półgłówków.

    • Ja jestem podwykonawcą i nie zarabiam już od roku złamanego grosza więc chamuj piętami i nie wyzywaj innych od półgłówków. Punkt widzenia zmienia się z punktu siedzenia!

    • Ile dostajesz za wpis? 60gr czy więcej?

  2. Czy jak napisze *** PiS to wystarczy??? A i jak w kościele jest po 100+ to jest ok ale tu trzeba ***c wesele młodym…..