Piątek, 27 stycznia 202327/01/2023

Osobowa honda zderzyła się z ciężarówką. Kobietę z warku uwalniali strażacy (zdjęcia)

W Bojadłach pod Zieloną Górą w woj. lubuskim doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. Do ewakuacji kobiety kierującej hondą strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych. Poszkodowana z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

W piątek po godz. 14 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze nr 278 przy wjeździe do Bojadeł od strony Sulechowa. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Honda, z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z pojazdem ciężarowym.

– Kierowca ciężarówki próbował bezskutecznie uniknąć zderzenia – przekazała podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

W wyniku zderzenia auto osobowe wypadło z drogi. W zniszczonym pojeździe została uwięziona kobieta. Strażacy przy pomocy narzędzi hydraulicznych ewakuowali ranną z wraku. Kierująca hondą z poważnymi obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala w Zielonej Górze.

Na czas działań służb ratunkowych droga w rejonie zdarzenia była zablokowana. Okoliczności wypadku są szczegółowo ustalane przez policjantów.

(fot. OSP KSRG Trzebiechów)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone