Sobota, 04 lutego 202304/02/2023

Ukradł cztery wózki sklepowe. „Twierdził, że skoro włożył do nich monety, to może je sobie zabrać” (zdjęcia)

Mieszkaniec Środy Śląskiej został zatrzymany w związku z przywłaszczeniem czterech wózków sklepowych spod jednego z marketów na terenie miasta. Mężczyzna „twierdził, że skoro włożył do nich monety, to może je sobie zabrać” – przekazała policja.

Policjanci ze Środy Śląskiej otrzymali zgłoszenie, że na jednym z osiedli ujawniono porzucone wózki sklepowe. Na miejscu miała znajdować się również osoba podejrzewana o ten czyn.

W związku z kradzieżą funkcjonariusze zatrzymali 61-letniego mieszkańca powiatu średzkiego, który przywłaszczył cztery wózki sklepowe o łącznej wartości blisko 600 złotych. Mężczyzna, który znajdował się pod znacznym wpływem alkoholu, nie potrafił wytłumaczyć funkcjonariuszom, co zamierzał zrobić z fantami.

– Twierdził, że skoro włożył do nich monety, to może je sobie zabrać – przekazała mł. asp. Aleksandra Pieprzycka z zespołu prasowego KPP w Środzie Śląskiej

61-latek dobrze znany miejscowej policji został zatrzymany i trafił do aresztu. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Kiedy wytrzeźwiał, usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. KPP w Środzie Śląskiej, źródło KPP w Środzie Śląskiej)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone