Piątek, 27 stycznia 202327/01/2023

Tragiczny wypadek na Pomorzu. Nie żyje 22-latek AKTUALIZACJA (zdjęcia)

W poniedziałek na drodze wojewódzkiej nr 240 w miejscowości Silno na Pomorzu doszło do tragicznego wypadku. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano na 7. kilometrze drogi wojewódzkiej nr 240, w miejscowości Silno, na trasie pomiędzy Chojnicami a Tucholą w powiecie chojnickim, w woj. pomorskim.

Tuż przed godziną 7 rano służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym. Na miejsce zadysponowano straż pożarną, zespoły ratownictwa medycznego oraz policję.

Jak ustalono, doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego marki Volkswagen z koparko-ładowarką. Na skutek wypadku jedna osoba zginęła na miejscu, a jedna została ranna.

Policjanci ustalają przebieg i okoliczności tego wypadku. Droga w rejonie wypadku jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać co najmniej trzy godziny.

AKTUALIZACJA:

Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 22-letni kierowca osobowego golfa jadąc w kierunku Chojnic z nieustalonych przyczyn na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka koparko-ładwarką. Niestety obrażenia, jakich doznał 22-letni mieszkaniec gminy Chojnice, okazały się śmiertelne.

(fot. PSP Chojnice, KPP Chojnice, źródło KPP Chojnice)

Komentarze wyłączone