Piątek, 27 stycznia 202327/01/2023

Matka pogryzła swoje dziecko. 28-latka odpowie za znęcanie się (zdjęcia)

Policjanci zatrzymali 28-letnią matkę, która znęcała się fizycznie nad swoją 4-letnią córką. Na ciele dziewczynki ujawniono liczne otarcia i zasinienia.

Funkcjonariusze z miejscowości Karczew w woj. mazowieckim zostali powiadomieni przez dyrekcję jednego z przedszkoli o podejrzeniu fizycznego znęcania się nad 4-letnią dziewczynką. Pracowników placówki zaniepokoiło, że dziecko ma liczne otarcia i zasinienia na całym ciele.

Wszystko wskazywało na to, że 4-latka mogła być ofiarą przemocy domowej. Mundurowi natychmiast udali się do miejsca zamieszkania pokrzywdzonej. Tam zastali 28-letnią matkę dziecka. Kobieta przyznała policjantom, że ugryzła kilka razy swoją córkę i uderzyła ją legginsami, gdyż była niegrzeczna. Funkcjonariusze zatrzymali kobietę i przewieźli ją do komendy.

28-latce przedstawiono zarzuty znęcania się fizycznego nad 4-letnią córką i skierowaniem za pośrednictwem prokuratury wniosku do sądu o jej tymczasowe aresztowanie. Sąd przychylił się do wniosku śledczych i aresztował kobietę na okres trzech miesięcy.

(fot. KPP w Otwocku, źródło KPP w Otwocku)

2 komentarze

  1. Zalecam ośrodek zamknięty i silne leki które wariatkę na stałe zmiękczą.

  2. Ta matka chyba wściekliznę miała . Co to się wyrabia brak słów