Piątek, 27 stycznia 202327/01/2023

Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej. Nie żyje 3-letnie dziecko, policja szuka świadków (zdjęcia)

Wczoraj na drodze wojewódzkiej nr 325 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Nie żyje 3-letnie dziecko, policjanci poszukują świadków zdarzenia.

Do wypadku doszło w niedzielę 6 czerwca o godz. 15:30. Dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Zgorzelcu otrzymał zgłoszenie o wypadku samochodowym na drodze wojewódzkiej nr 352 na wysokości miejscowości Koźmin.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że doszło do zderzenia czołowego dwóch pojazdów osobowych marki Audi A6 oraz Volkswagen Passat.

Niestety w wyniku zdarzenia śmierć poniosło podróżujące VW 3-letnie dziecko oraz ciężko ranna została 29-letnia kobieta będąca w zaawansowanej ciąży.

Pozostali uczestnicy wypadku doznali mniejszych obrażeń niezagrażających życiu. Kierowca audi oddalił się z miejsca zdarzenia przed przybyciem służb. W działaniach uczestniczyły trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej z JRG Zgorzelec, jeden zastęp z OSP KSRG Radomierzyce, ZRM, LPR, Policja oraz zarządca drogi.

APEL POLICJI

Wszystkich świadków zdarzenia oraz kierujących posiadających wideorejestratory prosimy o kontakt osobisty, bądź telefoniczny pod numerem 47 87 322 50; 47 87 322 00.


(fot. PSP Zgorzelec, źródło PSP Zgorzelec)

Komentarze wyłączone