Piątek, 27 stycznia 202327/01/2023

33-letni policjant zginął w tragicznym wypadku pod Płockiem (zdjęcia)

33-letni policjant zginął we wczorajszym wypadku pod Płockiem w woj. mazowieckim. W motocykl, którym kierował mężczyzna uderzył kierujący mercedesem z lawetą.

Do tragedii doszło w czwartek przed godz. 18 na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Dłużniewo Duże w powiecie płockim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 41-letni kierowca mercedesa podczas skręcania w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 33-letniemu motocykliście.

Niestety, kierowca jednośladu w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Ofiarą jest st. post. Kamil Dąbrowski z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku.

Informację o śmierci funkcjonariusza potwierdza policja mazowiecka.

– Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, iż wczoraj w wypadku na terenie powiatu płockiego zginął st. post. Kamil Dąbrowski z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku. Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu własnym, kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych składają Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu insp. Waldemar Wołowiec oraz mł. insp. Rafał Szarwiński – dowódca SPPP w Płocku – czytamy w komunikacie policji.

33-letni st. post. Kamil Dąbrowski służył w Policji od 2,5 roku. Od początku służby był policjantem Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku.

– Dał się poznać, jako sumienny policjant i życzliwa osoba. Pozostawił w żalu rodziców i młodsze rodzeństwo. W naszych sercach i pamięci będzie trwał na zawsze. Cześć Jego Pamięć- dodała Policja Mazowiecka.

(fot. OSP Drobin, źródło Policja Mazowiecka)

ZOBACZ TAKŻE

2 komentarze

  1. Wyrazy współczucia dla rodziny.Mojego syna spotkało to samo.Dlaczegi inne portale nie blokują obraźliwych komentarzy w stosunku do zmarłych.?To jest chore.

  2. Pewnie za wolno jechał tym motorem….