Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024

Zatrzymano mężczyzn, którzy uciekli z miejsca tragicznego wypadku na S8. Obaj byli nietrzeźwi (foto)

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy oddalili się z miejsca wypadku na trasie S8, w którym zginął kierowca samochodu ciężarowego. Jeden z nich był poszukiwany za przestępstwa narkotykowe i udział w zorganizowanej grupie przestępczej. W chwili zatrzymania obaj byli pod wpływem alkoholu.

Do wypadku doszło w sobotę po południu na trasie S8 na odcinku Warszawa – Wyszków. W miejscowości Nadma zderzyły się dwa samochody osobowe (BMW i volvo) oraz pojazd ciężarowy marki Volvo, który wypadł z trasy i spadł z wiaduktu. Kierowca ciężarówki zginął na miejscu.

Dwóch mężczyzn podróżujących BMW oddaliło się z miejsca zdarzenia.

Jak przekazała asp. sztab. Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, około godziny 21:00, przy ul. Pułkowej w Warszawie 32-latek i 34-latek zostali zatrzymani. Obaj byli nietrzeźwi.

Dodatkowo, 32-latek był poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności 5 lat i 10 miesięcy za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej oraz posiadanie znacznej ilości narkotyków. Z kolei 34-latek, był notowany za posiadanie narkotyków.

Policjanci ustalają obecnie, który z mężczyzn, w chwili zdarzenia prowadził BMW.

(fot. Wawa Hot News 24)

Komentarze wyłączone