Poniedziałek, 25 października 202125/10/2021

Tragiczny bilans wypadku pod Rawą Mazowiecką. Nie żyje czwarta osoba ZDJĘCIA

Wzrosła liczba ofiar śmiertelnych wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze wojewódzkiej 707 w Niemgłowach. Na miejscu zginęło trzech mężczyzn. W szpitalu zmarł czwarty poszkodowany. Okoliczności tej tragedii ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Do zdarzenia doszło w środę około godz. 14.10 na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 707 z drogą gminną w miejscowości Niemgłowy, w powiecie rawskim.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że doszło do zderzenia volkswagena transportera kierowanego przez 38-letniego mieszkańca Tomaszowa Mazowieckiego z MAN-em wraz z naczepą kierowanym przez 22-letniego mieszkańca powiatu łowickiego.

– W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniosło trzech mężczyzn podróżujących busem, 39-letni obywatel Ukrainy oraz 38 i 39-letni, obywatele Polski. Pasażer volkswagena 37-latek, obywatel Ukrainy z licznymi obrażeniami został przewieziony do szpitala, gdzie pomimo wysiłków lekarzy zmarł po kilku godzinach. Kierowca ciężarówki był trzeźwy, z uwagi na obrażenia ciała również został przetransportowany do szpitala – przekazała policja.

Okoliczności tego wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają policjanci z komendy w Rawie.


(fot. KPP Rawa Mazowiecka, źródło KPP Rawa Mazowiecka)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone