Piątek, 27 maja 202227/05/2022

17-latka chciała rzucić się z mostu. Tragedii w ostatniej chwili zapobiegli policjanci WIDEO

„Dziewczyna za barierkami mostu nad Wisłą” – takie zgłoszenie otrzymali policjanci z z Pragi Północ w piątek rano. Mundurowi po błyskawicznym dotarciu na miejsce w ostatniej chwili złapali 17-latkę, która próbowała targnąć się na swoje życie. Nastolatka została przekazana załodze pogotowia, która przewiozła ją do szpitala. Przebieg zdarzenia zarejestrował monitoring.

Dzisiaj, kilkanaście minut po godzinie 9.00 rano policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego północnopraskiej komendy otrzymali informację od radiooperatora stołecznego stanowiska kierowania, że na Moście Świętokrzyskim stoi dziewczyna za barierkami. Funkcjonariusze błyskawicznie zareagowali i już niespełna po dwóch minutach byli na miejscu.

Młoda kobieta w pewnym momencie odwróciła się plecami do policjantów. Mundurowi w ostatniej chwili złapali ją za ramiona i wspólnie ze świadkami sprawnie ściągnęli 17-latkę w bezpieczne miejsce i otoczyli opieką do czasu przyjazdu karetki pogotowia. Ratownicy zdecydowali o przewiezieniu jej do szpitala celem udzielenia specjalistycznej pomocy.

Funkcjonariusze wykazali się pełnym profesjonalizmem i ogromną determinacją w ratowaniu nastolatki. Dzięki ich zdecydowanemu działaniu nie doszło do tragedii.


(fot. wideo Policja Mazowiecka)

Jeden komentarz

  1. Wygląda na ustawkę.Po co ta baba z kamerą.
    Zaraz będzie,że przez srovid wpadła w depresję.