Piątek, 27 maja 202227/05/2022

Wjechał na parking i potrącił matkę z dzieckiem na rękach ZDJĘCIA

W Sopocie kierujący oplem zjechał z jezdni, a następnie przejechał przez chodnik i wjechał na parking sklepowy, gdzie potrącił kobietę z dzieckiem na rękach. 39-latka i 6-miesięczne niemowlę trafili do szpitala.

W piątek około godz. 9 rano policjanci z Sopotu dostali zgłoszenie, że na Alei Niepodległości doszło do potrącenia kobiety przez samochód.

Funkcjonariusze ustalili wstępnie, że kierujący oplem, jadąc w stronę Gdyni z nieustalonych jak dotąd przyczyn zjechał z jedni, przejechał zatoczkę oraz chodnik i wjechał na parking sklepowy, gdzie potrącił kobietę z dzieckiem na rękach i przemieścił ich kilka metrów na teren sąsiedniej posesji, wyłamując przy tym stalowe przęsło płotu odgradzające te posesje. Następnie kierujący oplem przejechał kolejne kilka metrów niszcząc klomb i zatrzymując się przy drewnianej ściance. Z miejsca wypadku 39-letnia kobieta i 6-miesięczne dziecko trafili do szpitala.

Pracujący na miejscu policjanci przeprowadzili szczegółowe oględziny miejsca zdarzenia, wykonali dokumentację fotograficzną, rozpytywali osoby ustalając świadków i sprawdzali okoliczne monitoringi. Sprawdzili też trzeźwość 50-latka z Gdyni kierującego oplem i ustalili, że był trzeźwy. Mężczyzna z miejsca wypadku został przewieziony do placówki medycznej celem pobrania krwi do dalszych badań. Czynności cały czas trwają i policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego wypadku.


(fot. Policja Pomorska, źródło Policja Pomorska)

Jeden komentarz

  1. Co to jest za poprawność pseudopolityczna?
    Dlaczego w ogóle nie publikują w 112 imion i inicjałów nazwisk tych pijanych kierowców? Co to za tajemnica i od kiedy jest ta pseudoochrona danych? Cóż to za ochrona danych? Od kiedy nawet imię i inicjał jest chroniony? Powinniśmy to wiedzieć bo dlaczego obywatel ma nie wiedzieć tego?