Wtorek, 28 marca 202328/03/2023

Śmiertelny wypadek na quadzie, nie żyje 36-latek. Mężczyzna miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów ZDJĘCIA

Na drodze krajowej nr 73 w miejscowości Radwan w woj. małopolskim doszło do zderzenia quada i samochodu osobowego. 36-letni kierujący czterokołowcem zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Jak się okazało, mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami z uwagi na aktualny sądowy zakaz ich prowadzenia.

Do tragedii doszło w miniony piątek około godziny 21:20, na drodze krajowej nr 73 w miejscowości Radwan. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 36- letni mieszkaniec gminy Szczucin, jadąc quadem od strony miejscowości Wola Mędrzechowska w kierunku miejscowości Brzezówka na skrzyżowaniu zderzył się z pojazdem marki Volkswagen jadącym w kierunku Szczucina. Kierujący quadem nie miał kasku.

Dodatkowo wyszło na jaw, że czterokołowiec nie był zarejestrowany, nie posiadał ubezpieczenia i nie miał aktualnych badań technicznych, a sam 36-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami z uwagi na aktualny sądowy zakaz ich prowadzenia.

36-latek z obrażeniami głowy oraz kończyn górnych i dolnych został przewieziony do szpitala w Tarnowie, gdzie mimo udzielonej pomocy medycznej zmarł.

Komenda Powiatowa Policji w Dąbrowie Tarnowskiej prowadzi teraz postępowanie nadzorowane przez miejscową prokuraturę, którego celem jest wyjaśnienie dokładnych okoliczności oraz przyczyn tego tragicznego wypadku drogowego.


(fot. Policja Małopolska, źródło Policja Małopolska)

ZOBACZ TAKŻE

Jeden komentarz

  1. i bardzo dobrze! oby każdy zmotoryzowany chlejus tak kończył!