Czwartek, 18 sierpnia 202218/08/2022

Tragiczny wypadek na Dolnym Śląsku. Nie żyje kierowca BMW ZDJĘCIA

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze krajowej nr 8 pod Jordanowem Śląskim w woj. dolnośląskim. W zderzeniu dwóch pojazdów ciężarowych i auta osobowego zginęła jedna osoba.

W miniony czwartek przed godziną 14 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 8 na trasie Wrocław – Kudowa-Zdrój w pobliżu miejscowości Janówek. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy ciężarowe – volvo i mercedes oraz samochód osobowy marki BMW.

– Po dotarciu na miejsce i rozpoznaniu stwierdzono iż doszło do zderzenia samochodu osobowego oraz dwóch samochodów ciężarowych, we wraku samochodu osobowego został zakleszczony kierowca którego stan był bardzo ciężki – przekazali strażacy z OSP Jordanów Śląski.

Ochotnicy z Jordanowa przystąpili do wykonania dostępu do osoby poszkodowanej przy użyciu sprzętu hydraulicznego. Po wydobyciu poszkodowanego z wraku i ponad godzinnej akcji reanimacyjnej lekarz stwierdził zgon kierowcy BMW.

Autem osobowym oprócz kierowcy podróżowały jeszcze dwie osoby. Nie odniosły one poważnych obrażeń ciała, podobnie jak kierowcy obu pojazdów ciężarowych.

Dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego w skutkach wypadku ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora.

(fot. OSP Jordanów Śląski)

ZOBACZ TAKŻE

Jeden komentarz

  1. On już ma z bani, podatki, wojnę, politykę i cały ten syf, który tworzy człowiek .