Środa, 04 października 202304/10/2023

BMW wypadło z drogi i dachowało. Nie żyje 19-letnia pasażerka FOTO

Na drodze krajowej nr 42 w rejonie miejscowości Granice w woj. łódzkim doszło do tragicznego wypadku. BMW, którym podróżowały dwie młode osoby wypadło z drogi i dachowało. Śmierć na miejscu poniosła 19-letnia pasażerka.

W sobotę około godziny 14.30 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem jednego pojazdu, do którego doszło na drodze krajowej nr 42 w okolicy miejscowości Granice w powiecie radomszczańskim.

Jak wynika ze wstępnych informacji, 20-letni kierujący samochodem osobowym marki BMW, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do panujących panujących warunków i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał na pobocze i dachował.

Pojazdem oprócz kierowcy podróżowała 19-letnia pasażerka. Niestety, jak informuje aspirant Agnieszka Kropisz z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku, młoda kobieta poniosła śmierć na miejscu. 20-letni kierowca BMW został ranny i trafił do szpitala.

Droga w rejonie zdarzenia jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 18:30. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tej tragedii.

(fot. Policja Łódzka, PSP Radomsko)

ZOBACZ TAKŻE

2 komentarze

  1. Dżesica (koleżanka Brajanka)

    O tyle dobrze się stało, że 20-letni kierowca BMW został ranny i trafił do szpitala bo policja nie musi go szukać gdzieś po okolicach, i można go „pociągnąć”…

  2. Szwagier Paderyszczyka siory Mańki brat rodzony

    Nic dodać nic ująć młody w Będziesz Mieć Wypadek. Szkoda tylko dziewczyny.