Niedziela, 26 marca 202326/03/2023

Poważny wypadek na łuku drogi. 19-latek był zakleszczony w pojeździe FOTO

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło pod Lubaczowem w woj. podkarpackim. Samochód osobowy wpadł do rowu i uderzył w drzewo. 19-letni kierowca citroena trafił do szpitala.

Do wypadku doszło na trasie Dachnów-Cieszanów w powiecie lubaczowskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący pojazdem marki Citroen, 19-letni mieszkaniec gminy Cieszanów, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni, wjechał do rowu i uderzył w drzewo.

Mężczyzna był zakleszczony w samochodzie. Strażacy przy pomocy narzędzi hydraulicznych ewakuowali rannego z rozbitego pojazdu, następnie 19-letni kierowca citroena karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że był trzeźwy. Młody kierowca za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym stracił swoje prawo jazdy.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia wykonali czynności procesowe, które pozwolą na dokładne ustalenie przyczyn i okoliczności wypadku.

(fot. Policja Podkarpacka, źródło Policja Podkarpacka)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone