Czwartek, 08 grudnia 202208/12/2022

Przejechał przez środek ronda i uderzył w ogrodzenie posesji. 19-letni obywatel Ukrainy był pijany FOTO

W Mławie kierujący BMW uderzył w znak drogowy, przejechał przez środek ronda, po czym uderzył w ogrodzenie pobliskiej posesji. Udało mu się wyjść z samochodu i opuścić miejsce zdarzenia. 19-letni obywatel Ukrainy został zatrzymany, był pod wpływem alkoholu.

Niedzielnej nocy, mławska policja odebrała zgłoszenie o zdarzeniu drogowym przy rondzie Wolności w Mławie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych, kierujący BMW, jadąc w kierunku ul. Stary Rynek, uderzył w znak drogowy, następnie przejechał przez środek ronda i  uderzył w ogrodzenie. Samochód został poważnie uszkodzony.

Młody kierowca oraz jadąca z nim pasażerka opuścili pojazd o własnych siłach, po czym oddalili się z miejsca kolizji. Interweniujący policjanci ustalili, że pojazdem kierował 19-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna po pewnym czasie wrócił na miejsce zdarzenia, gdzie został zatrzymany przez policyjny patrol. W organizmie miał ponad promil alkoholu.

BMW zostało odholowane, a młody kierowca osadzony w  policyjnym areszcie. Pobrano mu także krew do badań na zawartość alkoholu. Zatrzymanemu grozi wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi mławska komenda policji.   

(fot. KPP w Mławie)

4 komentarze

  1. po ch … nam te odrzuty ???

  2. U siebie zrobili bajzel to teraz tu chcą.

  3. Nie wolno ich krytykować bo zaraz będziesz rosyjskim agentem 😀 oni nie kradną, nie piją i nie wracają do siebie po otrzymaniu polskich benefitow …