Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024

Zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym na krajowej 9. Jedna osoba była reanimowana FOTO, WIDEO

Na drodze krajowej nr 9 w miejscowości Chmielów w woj. podkarpackim doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i ciężarówki. W zdarzeniu ranne zostały trzy osoby, które przetransportowano do szpitala. Droga w miejscu zdarzenia jest zablookwana.

W czwartek rano służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem dwóch pojazdów, do którego doszło na krajowej 9 w miejscowości Chmielów w powiecie tarnobrzeskim. Samochód osobowy marki Seat zderzył się tam z pojazdem ciężarowym marki MAN.

– W wyniku wypadku poszkodowane zostały 3 osoby. Po przybyciu na miejsce strażacy niezwłocznie przystąpili do resuscytacji kierującej pojazdem seat, wspólnie z zespołem PRM. Na miejsce zadysponowany został śmigłowiec LPR – przekazała Komenda Miejska PSP w Tarnobrzegu.

Do szpitali w Rzeszowie i Tarnobrzegu trafiły trzy osoby – 40-letnia  kobieta kierujące seatem i 11-letnia pasażerka seata oraz 32-letni kierowca ciężarówki.Na miejscu pracują policjanci ustalając przebieg zdarzenia. Utrudnienia w ruchu mogą do godziny 12.00.


(fot. PSP Tarnobrzeg, Policja Podkarpacka)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone