Sobota, 23 września 202323/09/2023

Śmiertelny wypadek w Wielkopolsce. Nie żyje 20-letni kierowca audi FOTO

Na drodze wojewódzkiej w miejscowości Dęborzyce w Wielkopolsce doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów. Śmierć na miejscu poniósł 20-letni kierowca osobowego audi.

Do tragedii doszło w czwartek około godziny 15.40 na drodze wojewódzkiej nr 187 w miejscowości Dęborzyce w powiecie szamotulskim.

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, iż w trakcie wymijania pojazdów doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Audi, którym kierował 20-letni mieszkaniec Pniew z samochodem ciężarowym marki Scania, którym kierował mieszkaniec gminy Okonek oraz samochodem marki Volkswagen Transporter (wraz z lawetą, na której znajdowała się karoseria od samochodu osobowego marki Ford). Volkswagenem kierował mieszkaniec gminy Pniewy.

– Pomimo podjętej reanimacji, kierujący audi zmarł na miejscu wypadku – przekazała Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach.

Droga w miejscu wypadku była przez kilka godzin nieprzejezdna. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

(fot. KPP Szamotuły, PSP Szamotuły, źródło KPP Szamotuły)

Komentarze wyłączone