Wtorek, 28 marca 202328/03/2023

Subaru roztrzaskało się na słupie, nie żyje jedna osoba. Nikt nie przyznaje się do kierowania FOTO

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w niedzielę rano w miejscowości Ciszyca w woj. mazowieckim. Auto osobowe zjechało z drogi i uderzyło w słup. Śmierć na miejscu poniosła jedna osoba.

Dzisiaj około godziny 5:30 policjanci z Piaseczna otrzymali informację o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Ciszyca.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący pojazdem marki Subaru stracił panowanie nad pojazdem uderzając w przydrożny słup.

– W wyniku zdarzenia jedna osoba zmarła na miejscu, natomiast dwóch mężczyzn w wieku 29 i 34 lat zostało zatrzymanych. 29-letni mężczyzna po wypadku oddalił się z miejsca zdarzenia, jednakże w wyniku intensywnych działań policji został odnaleziony i zatrzymany. Badanie alkomatem wykazało, że 29-latek miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu, zaś 34-latek – ponad  przekazała mazowiecka policja.

Mundurowi pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności tego tragicznego zdarzenia, jak również tego, który z mężczyzn kierował pojazdem.

(fot. KPP Piaseczno, źródło KPP Piaseczno)

Komentarze wyłączone