Sobota, 15 czerwca 202415/06/2024

Niecierpliwy kierowca BMW postanowił ominąć korek. „Na rondzie pojechał pod prąd” WIDEO

Policjanci z Piaseczna zatrzymali kierującego BMW, który zniecierpliwiony zatorem drogowym, postanowił go ominąć. „Czasu swojej podróży niestety nie skrócił, a wręcz ją wydłużył” – przekazali funkcjonariusze.

Policjanci piaseczyńskiej drogówki byli świadkami niechlubnego „wyczynu” kierującego BMW.

– Mężczyzna był wyraźnie zniecierpliwiony zatorem, który utworzył się na drodze dojazdowej do skrzyżowania o ruchu okrężnym przy ulicy Postępu. Postanowił ominąć korek i ruszył w drogę omijając wszystkie pojazdy, a następnie na rondzie pojechał pod prąd – przekazała asp. Magdalena Gąsowska z KPP w Piasecznie.

Kierujący nie spodziewał się, że w tym samym korku stoją funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego, a jego brawurową jazdę rejestruje właśnie oko policyjnej kamery.

– Policjanci używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych ruszyli za kierującym BMW, który był wyraźnie zdziwiony widokiem nieoznakowanego policyjnego radiowozu. 45-latek nie potrafił w żaden sposób wyjaśnić dlaczego postanowił naruszyć obowiązujące przepisy – dodała policja.

Spotkanie ze stróżami prawa zakończył mandatem oraz punktami karnymi, które zostały dopisane na jego indywidualne konto.

(fot. Policja Piaseczno, źródło Policja Piaseczno)

Komentarze wyłączone